2000-01 Jalgpalli I-A iseseisvate finaalseis

I-A sõltumatud

IN THE PF PA
* Jumalaema93353267
Kesk-Florida74333221
Tennessee keskosa65350316
Connecticut38220368
Louisiana Tech39317396
Merevägi110182391
UL-Monroe11096415
UL-Lafayette110171355
* Kausid (0-1): Notre Dame (kadunud Fiesta).
Lääne spordikonverentsNCAA I-A divisjoni lõplik edetabelKonverentsi keeglitulemused
2000-01 jalgpalli läänepoolse kergejõustikukonverentsi tabeliseis NCAA I-A divisjoni jalgpalli lõplik tabeliseis: 2001. aasta indekskonverentsi keeglitulemused hooajal 2000? 2001